Kadıköy Evden Eve Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetlerini karşılamak amacıyla aralıksız bir şekilde çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Sektör içerisinde Kadıköy nakliye firması olarak bizlerden daha iyisini bulamayacaksınız. Bunun sebebi, sizin de bildiğiniz üzere sektör içerisinde pek çok firma bunmaktadır. Bu firmalar arasından çalışarak ve başararak kendimizi sıyırdık. Burada her zaman çalışırken farkımızı öne koyduğumuzun da altını çizmek istiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim için çok önemlidir. Onların eşyalarını taşırken, aynı kendi eşyalarımızı taşır gibi hareket ediyoruz. Bu şekilde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmiyor. Biz buna sigortalı taşımacılık sistemi diyoruz. Eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren bütün sorumluluğu firma olarak bizler üzerimize alıyoruz. Bu da müşterilerimizin bize güvenmesini sağlıyor. Sonuçta kimse güvenmediği bir firmayı tercih etmez değil mi?

Nakliyat firmasına olan ilginin ne yazık ki sadece olumlu sonuçları bulunmuyor. Aynı zamanda sektör içerisinde pek çok firmanın ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu firmalar, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve dileklerini hiçbir şekilde önemsemeden çalışmaktadır. Bu da verimsiz bir çalışma anlayışını ortaya koymaktadır. Bu tür firmaların çalışmalarına dair hiçbir şekilde belge bulunmamaktadır. Aynı zamanda da müşterilerine hiçbir zaman güven vermezler. Müşterilerin bu tür firmalara yönelmelerindeki en temel amaç maddidir. Bu firmalar kalitesiz hizmet verdikleri için fiyatları maliyetin aşağısındadır. Bu da müşterilerin dikkatini çeker. Ancak bizler müşterilerimizi uyarmak istiyoruz: Sırf fiyat için, kalitesiz bir firma ile çalışmanız sizleri daha büyük bir maddi yükün altına sokacaktır!

Bizler de bu noktada bu tür firmalardan sıyrılarak kendimize çok ayrı bir yol çizdik. Bu yolda da bizi tercih eden müşterilerimizle yürümek istiyoruz!

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hakkında

Kadıköy evden eve nakliyat olarak bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımız gibi benimsiyor ve ona göre çalışıyoruz. Sizler de göreceksiniz ki, bizlerin çalışma sitilinde daima karşılıklı bir memnuniyet bulunmaktadır.

Kadıköy bölgesinde ağırlıklı olarak hizmet sunan firmamız, eşyalarınızı nereye taşınmasını istiyorsanız, ortaya taşıyacaktır. Sadece şehir içi değil, aynı zamanda da şehir dışı hizmette sunmaktayız. Bizim çalışma sırasında hava durumu hiçbir şekilde önemli değildir. Kaliteli, güvenli ve profesyonel bir hizmeti en uygun fiyatlardan almak isterseniz, en kısa süre içerisinde telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlerden alabileceğiniz hizmetlerden bazılarını da şu şekilde belirtebiliriz:

Müşterilerimizin memnun olması açısından daha önce de bahsettiğimiz gibi, sigortalı taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde eşyalarınızı güven içerisinde bizlere emanet edebilirsiniz.

Bunun dışında müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Peki, bu ne işinize yarayacak? Müşterilerimiz eğer ki acilen şehir dışına çıkmak durumunda kalırlarsa ve eşyalarını emanet edecekleri bir yer bulamazlarsa burada devreye biz giriyoruz. Bizler eşyalarınızı depolayarak güvenli bir yerde muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Kadıköy Bölgesinde Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri de parsiyel eşya taşımadır. Yani parça eşya taşıma. Bu sistemi ise genellikle öğrenciler ve bekârlar tercih etmektedir. Çok fazla eşyanız yoksa size uygun aracımızı hazır ediyoruz. Sizler de buna bağlı olarak büyü kamyonlar için ayrı ayrı para ödemenize gerek kalmayacak.

Firmamız daha önce de belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Güven odaklı bir çalışma sistemini benimseyen ekip arkadaşlarımız sizlerle de çalışmak istiyor. Şehir içi ya da şehir dışı olsun bütün taşınma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Sizleri bekliyoruz!

 

YUKARI