Ofis Taşımacılığı

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Ofis Taşımacılığını Bize Bırakın

Taşımacılık hizmetlerinin pek çok kolu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesinde ya da birkaçında uzmanlaşmış bir firma ile çalışmak her zaman için çok daha güven verici olacak ve müşterilerin çok daha yüksek kalitede bir hizmet elde etmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda firmanın bu alanda sahip olduğu deneyim de çok önemlidir.

Nihayetinde firma daha önceki müşterilerini bu alanda mutlu edebilmiş ve olumlu referans gösterebilme olanağına sahip olabilmiş ise çok daha rahat tercih edilmesi söz konusu olacaktır. Bizler de hem üstün deneyimimiz hem de sahip olduğumuz çok sayıda referans ile müşteri memnuniyeti odaklı bir ofis taşımacılığı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Aynı zamanda kar amacını da daima geri planda tutarak her daim sizleri mutlu uğurlayabilmeyi hedefliyoruz.

Son yıllarda İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde kurumsal taşımacılık ihtiyacı daha da artmıştır.

Uygun Fiyata Yüksek Kalitede Hizmet İçin Doğru Adres

Firmamızın en önemli politikalarından bir tanesi de en yüksek kalitedeki hizmetleri en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunabilmesidir. Buna ek olarak firmamız bu yüksek kalitedeki hizmetleri sizlere sunarken memnuniyetinizi de garanti altına almak ister. Bu nedenle daha öncesinden sahip olduğumuz mutlu müşteri portföyü ve çok sayıda referansımızı rahatlıkla kanıt olarak gösterebiliriz.

Hiçbir zaman uygun fiyatlarımızı bahane ederek hizmet kalitemizden ödün vermiyor olmamız ve herkesin çok uygun bir fiyatla bu üstün kalitedeki hizmetten istifade edebilmesini istiyoruz. Her ne olursa olsun firma olarak beklentilerinizi karşılayabilmek adına da hiçbir detayı ihmal etmiyor, özel istekleriniz olması durumunda bu isteklerinizi yerine getirebilmek adına da gereken her türlü gayreti gösteriyoruz. Ancak özel isteklerinizin anca imkanlarımız dahilinde yerine getirilmesinin mümkün olabileceğini de hatırlatmak isteriz.

Ek Hizmetlerimiz ile Hizmet Kalitemiz Çok Daha Yüksek

Ofislerinizi taşırken firma olarak çok dikkat ettiğimiz bir diğer önemli nokta da elbette sizlere sunduğumuz ek hizmetlerimizdir. Bu hizmetlerimizin arasında öncelikle ambalajlama gelir. Sizlerden emanet aldığınız eşyaları niteliklerine ve boyutlarına uygun ambalajlar ile koruma altına alarak bu hizmeti sunuyor ve hem binaların içerisinde hem de yolda zarar görmelerini engelliyoruz.

Aynı zamanda eşyalarınızı ambalajlı bir şekilde taşıyarak hem işimize hem de sizlere duyduğumuz saygıyı çok daha net bir şekilde ifade etme imkanı elde ediyoruz. Bir diğer ek hizmetimiz ise taşımacılığımızın sigortasıdır. Sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunmamız sayesinde eşyalarına gelecek en ufak bir zararın dahi son derece kolay bir şekilde karşılanabilmesine ortam hazırlıyoruz. Her ne kadar çok dikkatli ve özenli bir şekilde hizmetlerimizi sunuyor olsak dahi zaman zaman istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor. İşte biz de bu gibi hallere karşı sizlerin hakkını koruyabilmek adına İstanbul ofis taşıma hizmetini profesyonelce ve sigortalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firmada Yer Alan Personellerin Kalitesi ve Kadrolu Oluşu Çok Önemlidir

Ofis taşımacılığına benzer hizmetler sunan firmalarda aranması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de firmaya ait personelin kadrolu olup olmadığıdır. Şayet firma kadrolu personelleri bünyesinde barındırıyor ise personelin kalitesi de çok daha yüksek demektir. Aynı zamanda personel çok daha özverili ve çok daha dikkatli bir şekilde hizmetini gerçekleştirecektir. Nihayetinde kadrolu personellere sahip bir ofis taşıma firması her zaman için çok daha şeffaf ve çok daha öngörülebilir, hesap verilebilir bir hizmet sunmaktadır.

Bizler de Gemicioğlu Nakliyat olarak personellerimizi her zaman için kadrolu olarak firmamızda barındırıyoruz. Bu sayede hem personellerimizin haklarını koruyarak emeklerinin karşılığını layıkıyla veriyor hem de sizlere çok daha kaliteli ve şeffaf bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Elbette ofis taşımacılığı hizmetinde güvenilirliği arayan sizlerin de içinin rahat olması adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

 

YUKARI