Fuar Taşımacılığı

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Fuar Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü özen gösterilmesi gereken zor bir sektördür. Fuar taşımacılığı sektör içerisinde ekstra özen gerektiren başlı başına bir iştir. Her taşıma firması fuar taşımacılığı yapamaz. Dönemsel ve ciddi bir ekip çalışması gerektiren fuar taşıma işlemi titizlikle yapılmalıdır.

Değerli eşyalarınız, teşhir ürünlerinize zarar gelmeden taşınması sizi ciddi maddi kayıplardan kurtaracaktır. Fuar alanında kullanılan malzemelerin hasar görmeden taşınması, sonraki fuarlarda da kullanılması ve tekrar aynı malzemelerin alınıp- yapılmaması için çok önemlidir.

Hasar gören fuar ekipmanları sonraki fuarlarda kullanılamayacak şekilde taşınması halinde daha sonraki fuarlarda tekrar ekstra maliyet anlamına gelmektedir.

Taşıma İşleminin Sağlanması

Firmamız fuar taşımacılığı alanında önde gelen firmalar arasında, işini ciddiye alan uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. Fuar taşıma işleminin öneminin farkında, sizleri maddi kayıplardan kurtarmaya odaklı çalışması ile sektöre yön veren bir firmadır.

Tüm detayların taşıma işleminden önce konuşularak aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan sizi memnun etmeye odaklı çalışan sistemimizle her zaman yanınızdayız. Tek yapmanız gereken taşıma işlemi yapılacak tüm ekipman ve ürünlerinizi seçip bizi bilgilendirmeniz.

Fuar Taşıma Stresinden Kurtulun

Fuarlar firmalar için zor ve iş yükü fazla olan zamanlardır. Ciddi bir çalışma, güler yüz ve özveri gerektirmektedir. Bu çalışma koşulları altında gelen misafirleri memnun etmek, doğru bilgiler aktarmak zaten yeterince zordur. Bunun yanında birde daha fuar başlamadan taşıma stresine maruz kalan firma çalışanları için işler daha da zorlaşacaktır.

Stres altında iken hiçbir iş sağlıklı ve doğru yapılamaz. Siz misafirlerinize rahat rahat ulaşırken bırakın sizin yerinize taşıma stresini biz üstlenelim. Böylelikle işinize daha odaklı çalışacak ve kazancınızı arttırma fırsatı bulacaksınız.

Taşıma İşi Neden Zor?

Piyasada yapılan her iş ciddi emek ister. Taşımacılık işi ekstra emek ve özen ister. Bize ait olmayan, müşterilerimiz için maddi ve manevi değeri büyük eşyaların taşımacılığı bizim ekstra özenli çalışmamız için yeterli bir sebeptir. Birbirinden farklı ebatlarda, farklı ağırlıklarda ve farklı maddi tutarlarda kıymetli ürünü taşımak profesyonellik isteyen ciddi bir iştir. Uzman ve disiplinli ekibimizle siz işinize konsantre olurken gözünüz arkada kalmadan taşıma işleminiz profesyonel ellere emanet.

Fuar taşımacılığı yaptırmadan önce tüm detayları dikkatlice gözden geçirmeli, işlemin eksiksiz yapılması için ekipler detaylı bilgilendirilmelidir. Fuar alanına taşınan ürünlerin hassasiyeti titizlikle gözden geçirilmedir. Fuar bittikten sonra yine aynı titizlikle ürünler, ekipmanlar taşınmalı bir sonraki fuarlarda kullanılmak üzere özenle depolanmalıdır. Her fuar için ayrı ekipman ve görsel hazırlamak ciddi zaman kayıplarına ve maddi kayıplara neden olur. Taşıma işleminiz ne kadar özenli yapılır ise maddi kayıplarınız o kadar azalır.

Firmamız siz değerli müşterilerine sunduğu taşıma işlemlerinde, her işi ayrı ayrı yılların verdiği tecrübe ve ilk kez yapılan bir iş coşkusu ile yapmaktadır. Taşıma işi hem ciddi bir iş gücü hem de planlama gerektiren bir iştir. Planlama ekibimiz taşıma işlemi ile alakalı sizi detaylı bilgilendirirken, taşıma işlemi yapan ekibimiz özverisi ve uzmanlığı ile taşıma işleminizi hızlı ve kusursuz yerine ulaştıracaktır.

İşini özenle yapan, disiplinli taşıma firması bulmak günümüzde maalesef çok zordur. Hizmetimizden ödün vermeden tüm taşıma işlemlerinizi her seferinde kendi işimiz gibi benimseyerek yapmaktayız. Uzman ve tecrübeli ekiplerle yapılan işler size her zaman katkı sağlayacak, işlerinizin aksamadan yürütülmesine destek olacaktır.

Gemicioğlu Nakliyat olarak çözüm odaklı ekibimiz tüm aksaklıklara karşı önlem alırken siz değerli müşterilerimiz gönül rahatlığı ile kendi işlerine yoğunlaşacak ve bölünmek zorunda kalmayacaksınız. Taşıma hizmetlerinizde size destek olmak için uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız.

 

YUKARI