Eşya Depolama

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Eşya Depolama Hizmeti Bizim İşimiz

Değişen ve gelişen insan dünya şartlarında eşya depolama hizmetleri de farklı bir boyut kazanmaktadır. Bu konuda hizmet veren firmalar hizmetlerini online platforma taşıyarak daha iyisini yapmak için çalışmaktadır. Hem teknolojik gelişmeleri hem de uygulamadaki pratik süreçleri bir araya getirerek, hizmet özelliklerini artırmaya çalışan hizmet yapımız her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Standart hizmetlerin yanında, kişisel taleplerinize yer veren firmamız sizlere her anlamda kazanç sağlayacaktır. Tarih ve saatini sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında çalışarak eşya depolama hizmetlerini ona göre ayarlayan esnek hizmetlerden sizler de istifade edin. Firmamızdan eşya depolama ve taşıma alanında her türlü hizmeti alabilir ve çalışmalarınızı daha planlı hale getirebilirsiniz. Boyutlarını eşyalarınızın belirlediği mini, ultra, maksi, mega gibi isimlerle artarak devam eden depo modelleri ile beklentileriniz çok yönlü bir şekilde karşılanmaktadır.

Eşya Depoların Kapsamları ve Özellikleri

Mini depo modelinde parça eşya depolama, çok katlı yapılar için sistematik depolama, belirli aralıklarda ya da yıllık ödeme kolaylıklarından faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca yedi gün, yirmi dört saat etkili iletişim hizmetlerimizi de değerlendirebilirsiniz. Mini depolamada saydığımız bu özellikler, tüm depolama hizmetleri için de geçerli olup ebat ve yerleşim kapasite göre kapsam değişmektedir. Örneğin 1+1, 2+1, 3+1 gibi.

Online Hizmetler ve Kolaylıkları

Sistemimizi site üzerinden kullanmak için firma bilgimize tıklamanız yeterlidir. Bundan sonra yapmanız gereken işlem son derece basit. Sayfa sonunda yer alan talep formu bilgilerini doldurarak eşya depolama hizmeti başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgilendirme, iletişim, referans bilgileri ve uydu haritası görsellerine de buradan ulaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları, daha önceden bizden hizmet alanların bilgileri için de sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında arşiv depolama, oda depolama, parça eşya depolama, tablo depolama, şirket ve fuar depolama hizmetleri de bulunmaktadır.

Hizmetlerimizdeki en önemli amacımız size hızlı bir şekilde ulaşmak ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırmaktadır. Ayrıca emanete aldığımız eşyaları, günü geldiğinde size ilk günkü gibi teslim edebilmek için titizlikle saklıyoruz. Çalışmalarımızdaki en önemli misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bir gün değil, her gün sizlere hizmet verebilmemiz için bizim hakkımızdaki düşünceleriniz son derece önemlidir. İşte bu yüzden bizden aldığınız hizmetler garanti kapsamındadır.

İş başlangıcında karşılık güvence için resmi prosedürler hazırlanarak, tarafların hakları güvence altına alınır. Hizmet esnasında olabilecek aksaklıklar ya da eşyalarınızın muhafaza süresi içinde başına gelebilecek tehlikelere karşı kefiliz. Firmamızdan kaynaklı zararları karşılayarak, müşterilerimizi mağdur etmemek için tüm tedbirler önceden düşünülmektedir. İster il içi, ister şehirler arası isterseniz de ülke dışından hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bizlere telefonla ulaşmak, mail göndermek ya da direk bilgi almak için haftanın tüm günleri irtibata geçebilirsiniz.

 

 

YUKARI