Asansörlü Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Taşımacılıkta her daim ileriye giden bir firma olarak yenilikleri takip etmekte ve ayak uydurmaktayız. Yüksek katlara merdiven ile taşıma yapmak oldukça zor bir işlemdir. Bunun yanı sıra yüksek katlara merdiven kullanılarak eşya taşınmasında eşyaların hasar görme ihtimali bulunmaktadır. Bu yüzden asansörlü nakliyat hizmeti ortaya çıkmıştır. Bu hizmette amaç en az zahmet ile en kaliteli işi yapabilmektir. Yüksek katlara taşımacılık yapmanın en kolay ve en kaliteli yolu asansörlü taşımacılık yapmaktır. Bazı binalarda asansör bulunmamaktadır ya da asansör ile eşya taşınmasına bina yönetimi izin vermemektedir. Böyle durumlarda biz sizin için asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu asansörlü taşıma konusunda sıkıntı yaşamamız için bizler yanınızda olacağız. Eşyalarınızı asansör yardımı ile kamyona yüklemekteyiz. Yine aynı şekilde asansörlü kamyon ile eşyalarınızı eve taşımaktayız.

Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız belli şartlar ve kurallar içerisinde eşyalarınızı evden eve nakliyat yapmaktadır. Evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına çeşitli yöntemler geliştirmekteyiz. Bu sayede en az zararla eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınacaktır. Eşyalarınızın daha güvenli taşınması amacıyla taşınma işlemi sırasında havalı naylon kullanmaktayız. Bu da eşyalarınızın daha fazla sarılmasını engellemektedir. Biz güvenli taşımacılığı ilke edinmiş bir firmayız. Eşyalarınız bizim için değerlidir. Bu yüzden de güvenli taşımacılık kuralları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren bir firma ile sizler de çalışmak isterdiniz. Firma olarak en büyük hedefimiz hasarsız bir taşıma hizmetini sizlere sunmaktır. Bunun için gerekli olan tüm ekipmanlar ve profesyonel kadro bünyemizde yer almaktadır.

Asansörlü Nakliyat Şartları

Taşımacılık sektörü çok yeni olarak görülmektedir aslında eskiden beri var olan bir sektördür. Sadece taşımacılık sektörü diğer sektörlere oranla daha hızlı bir gelişme sağlamıştır. Bu yüzden de insanlara henüz çok yeni gibi gelmektedir. Firmamız sizlerin hayal ettiği evden eve nakliyat hizmetini sunan saygın bir firmadır. Bu evden eve nakliyat hizmetinde sizlerin isteklerini ön planda tutmaktayız.

Taşımacılık adına tüm hizmetleri firma olarak sizlere biz sunmaktayız. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı gibi birçok alanda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hizmetimizden daha önce yararlanmış olanlar bizi tekrar tercih edeceklerini dile getirmektedirler. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önüne alarak hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm işlerin hakkını vererek müşterilerimizi daima memnun etmiş olmanın gururunu da yaşamaktayız. Sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde kendimizde daha çok güç bulabiliyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Taşımacılıkta her daim ileriye giden bir firma olarak yenilikleri takip etmekte ve ayak uydurmaktayız. Yüksek katlara merdiven ile taşıma yapmak oldukça zor bir işlemdir. Bunun yanı sıra yüksek katlara merdiven kullanılarak eşya taşınmasında eşyaların hasar görme ihtimali bulunmaktadır. Bu yüzden asansörlü nakliyat hizmeti ortaya çıkmıştır. Bu hizmette amaç en az zahmet ile en kaliteli işi yapabilmektir. Yüksek katlara taşımacılık yapmanın en kolay ve en kaliteli yolu asansörlü taşımacılık yapmaktır. Bazı binalarda asansör bulunmamaktadır ya da asansör ile eşya taşınmasına bina yönetimi izin vermemektedir. Böyle durumlarda biz sizin için asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu asansörlü taşıma konusunda sıkıntı yaşamamız için bizler yanınızda olacağız. Eşyalarınızı asansör yardımı ile kamyona yüklemekteyiz. Yine aynı şekilde asansörlü kamyon ile eşyalarınızı eve taşımaktayız.

 Asansörlü Taşıma İçin Gereken Şartlar

 Her evi asansörlü taşımak mümkün olmamaktadır. Asansörlü ev taşımacılığının uygulanabilmesi için bazı uyum özellikleri aranmaktadır. Bu uyum özellikleri sağlandığı takdirde asansörlü taşıma uygun taşıma teknikleri ile taşınmaktadır. Asansörlü taşıma için gerekli olan şartlar;

 * Evin konumu uygun olmalıdır.

 * Eşyanın içeri alınacağı pencere ve balkon uygun büyüklükte olmalıdır.

 * Bina çevresinin uygun olması gerekmektedir.

 * Asansör kurulumunu engelleyecek herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.

 * Taşınılan evin sokağı uygun genişlikte olmalıdır. Sokak en az taşıma kamyonunun içeri girebileceği genişliğe de sahip olmalıdır.

 Bunları özetlemek gerekirse kısaca evin önü kamyonun girebileceği ve park edileceği büyüklükte olmalıdır. Aynı zamanda oryam asansör kurulumuna uygun olmalıdır. Bu uyum özelliklerine bakılarak asansörlü taşıma işlemi kararlaştırılır. Bu sayede eşyalar kolay ve güvenli bir şekilde taşınabilir. Binanın önünde yer alan bir kolon veya ağaç bile asansör kurulumuna engel teşkil edebilir. Böyle durumlarda asansörlü taşımacılık gerçekleşmemektedir. Bu gibi bir olay karşısında farklı taşıma yöntemlerine başvurmak gerekecektir.

 

 

YUKARI