Ümraniye Nakliye Hizmeti

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Ümraniye Nakliye Hizmeti

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Ümraniye bölgesinde sigortalı nakliyat, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat gibi hizmetleri kaliteli ve güvenilir bir şekilde Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Kaliteli bir şekilde taşınma işlemi olması için uzman ekipler ile paketleme işlemi yaparak taşınma işlemini gerçekleştirmiş olmaktayız. Paketleme kapsamında büyük eşyalarınızı kaliteli ve kalın naylon patpatlarla sarıp taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kırılacak ufak tefek eşyalarınızı ise kalın ve kaliteli Kraft kâğıtlar ile sarıp kalın ve kaliteli kolilere düzenli bir şekilde yerleştirip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ne kadar hasar alması zor olsa da bu işlemlerden sonra yine anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında taşınma sigortası yapılıp her hangi bir zararda kuruşu kuruşuna sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Ümraniye evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmet için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Ümraniye bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %20 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

 

YUKARI