Ümraniye Nakliyat Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Ümraniye Nakliyat Firması

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Marmara bölgesinde 25 yılla aşkın iş tecrübemizle İstanbul içinde Ümraniye Ev Taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Gemicioğlu Nakliyat olarak değerli müşterilerimize bu hizmeti verirken en kaliteli, en güvenilir, güler yüzlü çalışma arkadaşlarıyla, en uygun fiyat ile taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti için eşyalarınızın güvenilir ve kaliteli bir taşımacılık için profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşlarıyla çalışmaktayız. Güvenilir bir taşıma olması için eşyalarınızın güvenilir bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Büyük eşyalarınızın kalın naylon patpatlarla sarılması ve küçük kırılacak eşyalarınızın Kraft ambalaj kâğıtları ile sarılıp kolilemesi için bu konuda da deneyimli çalışma arkadaşlarıyla çalışılmaktadır. Sökülecek mobilyalarınız için 2 tane marangoz ile çalışılmaktadır sökülen mobilyalarınız yeni evinizde aynı şekilde kurulmaktadır.

Taşınmanın gerçekleşeceği günden 24 saat önce araç şoförü tarafından tarafınızca iletişime geçip hangi saate veya eşyalarınızın son durumunu öğrenmek için sizinle iletişime geçmektedir.

Eğer sizde ümraniye evden eve nakliyat hizmeti için bizi tercih etmek istiyorsanız sağ alt tarafta çevirim içi butonuna tıklayarak müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Aynı şekilde iletişim bölümündeki numaralardan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer isterseniz müşteri hizmetlerimizden tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetimizden talep edebilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında talep etiğiniz gün ve saate bir çalışanımız tarafından evinize ziyarete gelip eşyalarınızın ve kat durumunu kontrol edip size daha sağlıklı bir fiyat teklifi vermektedir.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti için tavsiyeler ve bilgilendirmeler almak için müşteri hizmetlerimiz 7 - 24 hizmetinizdedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak bizi tercih etiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

YUKARI