Ümraniye Evden Eve Taşımacılık

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Ümraniye Evden Eve Taşımacılık

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ve tecrübemiz ile Ümraniye bölgesinde Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak eşya depolama, asansörlü nakliyat ve sigortalı nakliyat gibi hizmetleri de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Eşya depolama hizmetini Gemicioğlu Nakliyat olarak özel yapılmış su geçirmez veya herhangi bir şeyde zarar almayacak depolarda cüzi miktarlar karşılığında bu hizmeti istediğiniz süre boyunca depolamaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında bazı binalarda asansör olmuyor ve merdivenlerin dar olması nedeniyle taşınma işlemi çok zor olmaktadır. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak teknoloji ile gelişen bu araç ile binanın dış cephesine kurup taşınma işlemini gerçekleştirmektedir. Sigortalı Nakliyat kapsamında ise anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında tüm eşyalarınızı a’dan z’ye sigortalamaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Ümraniye evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Bu hizmet için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Ümraniye bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %20 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI