Ümraniye Ev Taşıma Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Ümraniye Ev Taşıma Firması

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıl boyunca Türkiye genelinde kaliteli evde eve nakliyat hizmeti verdik. Türkiye’nin en büyük Metropolü olan İstanbul ilinde de evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un belki en güzel yerlerinden biri olan Ümraniye bölgesinde Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken eşyanızın kaliteli ve güvenilir taşınması için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sigortalı nakliyat kapsamında siz değerli müşterilerimizin taşınma sırasında eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir sorun için a’da z’ye tüm eşyanız cüzi bir miktar karşılığında anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından yapılmaktadır. Eğer sigorta kapsamına girmeyen herhangi bir zararı eğer Gemicioğlu Nakliyat tarafından olmuşsa kuruşu kuruşuna siz değerli müşterilerimize buradan söz vermekteyiz.

Eğer sizdde ümraniye evden eve nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etmek istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numara ve mail yoluyla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için eğer sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olmasını itiyorsanız siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında evinize gelen bu konuda uzun yılar tecrübe edinmiş iki uzman tarafından eşya durumu, kat durumu gibi detaylar incelendikten sonra siz değerli müşterilerimize fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için uçuk fiyatlar ödemenize gerek yok. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak sizi uygun fiyatlara taşımamıza rağmen nakliyat fiyatına artı olarak %25 gibi bir indirimde uygulamaktayız. Gemicioğlu Nakliyat her daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz. İyi Günler…

 

 

YUKARI