Ümraniye Ev Eşyası Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Ümraniye Ev Eşyası Taşıma

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Ümraniye bölgesinde Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık tecrübemiz ve deneyimiz ile Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak kaliteli ve güvenilir bir şekilde eşya depolama, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, parça(parsiyel) eşya taşıma ve şehirlerarası nakliyat gibi hizmetlere de vermekteyiz. Bu tür hizmetleri verirken kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü nakliyat kapsamında bazen bina içinde merdivenlerin dar olması, yük asansörünün bulunmaması, katların yüksekliği nedeniyle taşınma işlemleri zor olmaktadır. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak teknolojini bu imkânından faydalanarak uzman ekibimiz ile dış cephe asansörü kurmaktayız. Sigortalı Nakliyat kapsamında ise anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında tüm eşyalarınızı a’dan z’ye sigortalamaktadır. Eşya depolama hizmetini Gemicioğlu Nakliyat olarak özel yapılmış su geçirmez veya herhangi bir şeyde zarar almayacak depolarda cüzi miktarlar karşılığında bu hizmeti istediğiniz süre boyunca depolamaktayız.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Ümraniye evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmet için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Ümraniye bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %20 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

 

 

YUKARI