Tuzla Sigortalı Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Tuzla Sigortalı Nakliyat

 

Tuzla Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Tuzla bölgesinde 25 yıllık tecrübemizi kaliteli bir şekilde Tuzla Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tuzla nakliyat firması olarak tuzla bölgesinde eşya depolama, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat gibi hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Eşyanızın güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamak için kaliteli bir şekilde paketleyerek alabileceği her hangi bir hasarı %85 – %80 azaltmaktayız. Kaliteli bir paketlemenin olması için uzman ekipler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Buzdolabı, koltuk gibi büyük eşyalarınızı kalın kaliteli naylon paketler ile sarıp taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kırılacak eşyalarınızı ise tabak, bardak tarzı olanları kalın Kraft kâğıtlarla sarıp kolilere düzenli bir şekilde yerleştirip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eşyanızın taşınma sırasında başına gelebilecek her hangi bir hasar için sigorta işlemi yapmaktayız. Bu sigorta işlemi anlaşmalı olduğumuz bir firma tarafından biz Gemicioğlu Nakliyatın müşterilerine çok uygun bir fiyata yapmaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın tuzla evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Tuzla bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI