Tuzla Evden Eve Taşımacılık

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Tuzla Evden Eve Taşımacılık

 

Tuzla Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Tuzla bölgesinde 25 yıldır tecrübemizi siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde Tuzla Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması olarak asansörlü nakliyat, eşya depolama, sigortalı nakliyat gibi hizmetleri de vermekteyiz. Eşya depolama hizmeti kapsamında Gemicioğlu Nakliyata ait özel depolarımızda cüzi bir miktar karşılığında istediğiniz süre boyunca eşyalarınız tarafımızca her hangi bir sorun olmadan depolanmaktadır. Sigortalı nakliyat kapsamında ise anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında eşyanızın tümünü taşınma süresi boyunca sigortalayıp taşınma anında başına gelebilecek herhangi bir zararı tüm prosedürleri tamamlayarak zarınızı kuruşu kuruşuna en kısa süre içinde karşılamaktadır. Asansörlü nakliyat kapsamında ise bina içinde taşınma işlemleri bazen zor ve yorucu olmaktadır bazen ise hiç gerçekleşmemektedir. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak teknolojinin biz verdiği bu hizmeti siz değerli müşterilerimize cüzi bir miktar karşılığında profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Hem bu hizmet taşınma süresini de epey hızlandırmaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Bu hizmet için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Tuzla bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

  

 

YUKARI