Tuzla Ev Taşıma Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Tuzla Ev Taşıma Firması

 

Tuzla Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık tecrübemiz ve deneyimiz ile Tuzla bölgesinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde Tuzla Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Tuzla bölgesinde eşya depolama, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşımacılığı gibi hizmetleri vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenilir taşınma için kaliteli bir paketleme yaptıktan sonra eşyalarınızın hepsini sigortalamaktayız. Kaliteli bir paketleme yapmak için uzman ekipler ile çalışmaktayız. Uzman ekiplerimiz tarafından büyük eşyalarınızı kaliteli ve kalın naylon patpatlarla sarıp taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kırılacak ufak tefek eşyalarınızı ise kalın ve kaliteli Kraft kâğıtlar ile sarıp kalın ve kaliteli kolilere düzenli bir şekilde yerleştirip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ne kadar hasar alması zor olsa da bu işlemlerden sonra yine anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında taşınma sigortası yapılıp her hangi bir zararda kuruşu kuruşuna sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatıb Tuzla evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Tuzla bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI