Pendik Taşımacılık Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Pendik Taşımacılık Firması

 

Pendik Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıla varan tecrübe ve deneyimizi son yıllarda potansiyel ve nüfus olarak yükselen bir bölge olmasından dolayı Gemicioğlu Nakliyat olarak Pendik bölgesinden Pendik Evden Eve Nakliyat hizmetini vermekteyiz. Bu hizmeti verirken eşyanızın dikkatli taşınması için kaliteli paketleme ve sigortalı nakliyat hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz. Sigortalı nakliyat kapsamında anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından a’dan z’ye cüzi bir miktar karşılığında sigortalanmaktadır. Bu sigorta kapsamında taşınma sırasında eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir sorunda sigorta firması tarafından eşyanızın değeri kadar kuruşu kuruşuna karşılanmaktadır. Kaliteli paketleme içinde büyük eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli ve kalın naylon patpatlarla sarıp alabileceği herhangi bir hasarı en düşük seviyeye çekmektedir. Bardak, tabak gibi kırılabilecek eşyalarınızı ise kalın ve kaliteli Kraft kâğıtlarla sarıp aynı şekilde kaliteli ve kalın kolilere yerleştirmektedir.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak itiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üsteki iletişim menüsüne girerek 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat hakkında aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu müşteri hizmetlerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Ayrıca Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Pendik bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI