Pendik Nakliye Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Pendik Nakliye Firması

 

Pendik Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ve tecrübemizi nakliyat sektöründe profesyonel çalışma arkadaşlarıyla, üst düzey hizmetler ile Pendik Evden Eve Nakliyat hizmetini Pendik bölgesinde siz değerli müşterilerimizi sunmaktayız. Gemicioğlu Nakliyat olarak kaliteli bir hizmet vermek için kaliteli bir paketleme yaparak eşyanızın başına gelebilecek %75 gibi hasarı profesyonel bir paketleme ile azaltmaktayız. Geriye kalan %25 hasarı ise eşyanızın anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalayıp eşyanızın başına gelebilecek her hangi bir zararı kuruşu kuruşuna karşılamaktayız. Eğer oldu da eşyanızın taşınma sırasında başına herhangi bir sorun geldiğinde ve bu Gemicioğlu Nakliyat tarafından yapılmış ise siz değerli müşterilerimize bu zararınızı karşılayacağımıza dair Gemicioğlu Nakliyat olarak söz vermekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi çekinmeden taşınma hakkında merak etiğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz ve müşteri hizmetlerimizden yine aynı şekilde hızlı bir biçimde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için eğer sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olmasını itiyorsanız siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında evinize gelen bu konuda uzun yılar tecrübe edinmiş iki uzman tarafından eşya durumu, kat durumu gibi detaylar incelendikten sonra siz değerli müşterilerimize fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti kapsamında diğer firmalara göre piyasada siz değerli müşterilerimizin aile bütçesini düşünerek en uygun fiyatı verip bu fiyata artı olarak Pendik bölgesine özel olarak %25 gibi bir indirimi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI