Pendik Ev Taşımacılığı

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Pendik Ev Taşımacılığı

 

Pendik Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize Pendik bölgesinde Pendik Evden Eve Nakliyat firması olarak kaliteli bir şekilde eşya depolama, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat gibi hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetleri verirken kaliteli bir paketleme yaparak taşınma sırasında veya depolama sırasında başına gelebilecek her hangi bir hasarı en düşüğe indirgemeye çalışmaktayız. Büyük eşyalarınızı koltuk, buzdolabı tarzı eşyalarınızı kalın kaliteli naylon patpatlarla sarıp taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bardak, tabak gibi kırılacak ufak eşyalarınızı ise kalın kaliteli Kraft kâğıtlarla sarıp kalın ve dayanıklı kolilerin içine düzgün bir şekilde yerleştirip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eğer isterseniz eşyanızı anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalayıp taşınma sırasında başına gelebilecek her hangi bir hasara karşılık eşyanızın değeri kadar ödenek almış olursunuz. Asansörlü nakliyat kapsamında ise bazen bina içinde taşınma işlemleri merdivenlerin dar olmasından bina içinde yük asansörünün bulunmamasından dolayı binanızın dış cephesine uzman ekipler tarafından yük asansörü kurulup taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz ayrıca taşınma işlemi de hızlanmış olmaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın pemdik evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak itiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üsteki iletişim menüsüne girerek 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat hakkında aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu müşteri hizmetlerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Ayrıca Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Pendik bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

 

 

YUKARI