Pendik Ev Taşıma Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Pendik Ev Taşıma Firması

Pendik Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ve tecrübemiz ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde Pendik bölgesinde Pendik Evden Eve Nakliyat firması olarak taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Gemicioğlu Nakliyat olarak Pendik bölgesinde asansörlü nakliyat, eşya depolama, sigortalı nakliyat ve şehirlerarası nakliyat gibi hizmetlerde vermekteyiz. Eşyalarınızı kaliteli bir şekilde paketleyip %85 – %80 gibi hasar almasını engellemekteyiz. Büyük eşyalarınızı kalın ve kaliteli naylon patpatlar ile sarıp taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kırılacak eşyalarınızı ise yine kalın ve kaliteli Kraft kâğıtlar ile sarıp kolilere koyup taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı nakliyat ile taşınma sırasında başına alabileceği herhangi bir hasar için anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması ile cüzi bir miktar karşılığında sigorta yapmaktayız. Asansörlü nakliyat kapsamında ise bazen bina içinde taşınma işlemleri zor olmaktadır. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak bu gibi durumlarda binanın diş cephesine nakliyat hizmeti için özel tasarlanmış nakliyat asansörünü kurup taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Pendik evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak itiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üsteki iletişim menüsüne girerek 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat hakkında aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu müşteri hizmetlerimize çekinmeden sorabilirsiniz. Ayrıca Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Pendik bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

 

 

YUKARI