Pendik Ev Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Pendik Ev Taşıma

 

Pendik Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak İstanbul ilinde 25 yıldan fazladır nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz bu 25 yıllık deneyimizle nakliyat sektöründe size güvenli ve kaliteli bir taşımacılığın sözünü vermekteyiz. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak asla yabancı uyruklu çalışan çalıştırmamaktayız. Tüm çalışanlarımız deneyimli ve profesyoneldir.

Eşyanızın kaliteli ve güvenilir taşınması için ilk olarak eşyanızı a’dan z’ye sigorta yapılmaktadır. Daha sonra buzdolabı, televizyon vb. eşyalarınızı kaliteli kalın naylon patpatlarla sarmaktayız. Elbise dolabı vb. sökülebilen eşyalarınızı ekibimizde bulunan 2 marangoz tarafından sökülüp ve paketlenmesi yapıldıktan sonra arabaya taşınmaktadır. Yeni evinizde nasıl söktülerse aynı şekilde kurulumunu yapmaktadır. Kırılabilecek eşyalarınız ise a’dan z’ye kalın Kraft kağıtlar ile sarılıp kaliteli kolilere yerleştirilip nakliyesi gerçekleşmektedir.

Eğer pendik evden eve nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçmek istiyorsanız sağ alt taraftan çevirim içi butonuna tıklayarak bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numaralarımız ve mailerimiz ile müşteri hizmetlerimizle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Pendik evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimizin hep yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Size en uygun fiyatı vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Emin olabilesinizi ki uçuk bir teklifler ile asla hizmet vermemekteyiz.

Nakliyat hizmeti için 24 saat önceden araç şoförü tarafından eşyanızın son durumu ve saat planlaması için sizi aramaktadır.

Gemicioğlu Nakliyat ile çalışmak bambaşka bir ayrıcalıktır. Sizlere kimsenin vermediği rahatlığı ve başkalarının yaşattığı stresten uzak tutuyoruz. Her türlü sorununuz da haklarınızın sonuna kadar arkasında olduğumuzu unutmayınız.  Hayatınız da nadir kararlar vermek zorunda olabilirsiniz. Dikkat ediniz manevi değerlerinizi basit ve iş bilmeyen firmalar yüzünden kaybetmeyiniz. Gemicioğlu Nakliyat 25 yıllık çalışma tecrübesiyle sizleri beklemekte ve bir aileyi daha mutlu etmek için çırpınmakta…

Pendik Eşya Depolama hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz veya tavsiye etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz

 

YUKARI