Kartal Taşımacılık Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Taşımacılık Firması

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık iş deneyim ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimize Kartal bölgesinde Kartal evden eve nakliyati vererek siz saygı değer müşterilerimizin evini, ofisini vb. taşımaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti verirken güvenilir ve kaliteli taşınması çok önemlidir. Bunları gerçekleştirmek için sigortalı nakliyat ve kaliteli paketleme hizmetleri sunmaktayız. Sigortalı nakliyat için anlaşmalı ve uzun süredir çalışmış olduğumuz bir sigorta firması tarafından a’dan z’ye eşyanızın değeri kadar sigorta yapılmaktadır. Sigorta kapsamında taşınma süresi boyunca eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir zararda sigorta firmasının incelemesi sonucunda kuruşu kuruşuna sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Eğer oldu da zarar gören eşyanız sigorta kapsamına girmiyorsa biz Gemicioğlu Nakliyat olarak karşılamaktayız.

Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak Kartal Evden Eve Nakliyat sektöründe eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşıması için kaliteli ve her gün Dezenfekte yapılan naylon patpatlar ile eşyalarınızı sarmaktayız. Kırılabilecek Eşyalarınızı da aynı şekilde profesyonel ekibimiz tarafından, Kraft ambalaj kâğıdı ile sarmaktayız. Eşyalarınız paketlendikten sonra eski evinize varmak üzere arabaya yüklenmektedir. Eşyalarınız yeni evinize vardıktan sonra eve doğru taşınmaya başlar taşınma bittikten sonra eski evinizdeki gibi kurulumları yapılıp yerleştirilir.

Eğer sizde Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etmek istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki iletişim yolarıyla müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 aktif olup çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden ne merak ediyorsanız çekinmeden sorup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için uçuk fiyatlar ödemenize gerek yok. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak sizi uygun fiyatlara taşımamıza rağmen nakliyat fiyatına artı olarak %25 gibi bir indirimde uygulamaktayız. Gemicioğlu Nakliyat her daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

 

 

YUKARI