Kartal Sigortalı Evden Eve Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, Kartal bölgesi son zamanlarda yükselen potansiyeli bakımından nakliye sektöründe popüler yerlerden biri olmaya emin adımlarla yürümektedir. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yılla aşkın deneyimimizi Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetini siz saygı değer müşterilerimize sunmaktayız. Artan bu büyük talebi karşılamak için her gün Gemicioğlu Nakliyat olarak büyümeye ve siz saygı değer müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir taşıma hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Gemicioğlu Nakliyat olarak Kartal bölgesi için sunduğu sınırsız hizmetlerden biri olan kartal evden eve nakliyatkapsamında eşyalarınızın a’dan z’ye anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalanmaktadır.

Eşyalarınızın sigortalı olması güvenilir bir taşıma olacağı anlamına gelmez. Gemicioğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı kaliteli bir şekilde a’dan z’ye paketlemekteyiz. Koltuk, buzdolabı, televizyon vb. ürünleri kalın naylon patpatlarla sarmaktayız. Kırılacak eşyalarınız bardaki, tabak vb. ürünlerinizi ise Kraft ambalaj kâğıtları ile sarıp kolilere yerleştirmekteyiz. Elbise dolabı vb. sökülebilecek eşyalarınızı ekibimizden bulunan 2 tane marangoz tarafından sökülüp yeni evinizde aynı şekilde montesi yapılmaktadır. Bu işlemleri yapmak için yılarını bu işlere vermiş profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışmaktayız.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın bu hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonundan veya sağ üst taraftaki iletişim bölümündeki numara ve mailerimiz yoluyla müşteri hizmetlerimizle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

kartal evden eve nakliyat için Gemicioğlu Nakliyat olarak hep siz değerli müşterilerimizin yanında olduğunu unutmayın. Size en uygun fiyat ile taşınmanızı gerçekleştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Nakliyat hizmeti için 24 saat önceden araç şoförü tarafından eşyanızın son durumu ve saat planlaması için sizi aramaktadır.

Kartal Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

 

YUKARI