Kartal Nakliyat Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Nakliyat Firması

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Son yıllarda evden eve nakliyat sektöründe büyük bir potansiyele sahip olan İstanbul da düzenli olarak şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un ilçelerinden biri olan Kartal bölgesinde 25 yıldır aralıksız olarak Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız kaliteli ve güvenilir bir hizmetin sözünü siz değerli müşterilerimize vermekten gurur duymaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat kapsamında sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama ve şehirlerarası nakliyat gibi hizmetlerde vermekte olan Gemicioğlu Nakliyat bu hizmetleri de siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermektedir.

Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak Kartal evden eve nakliyat firması eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşıması için kaliteli ve her gün dezenfekte yapılan naylon patpatlar ile eşyalarınızı sarmaktayız. Kırılabilecek Eşyalarınızı da aynı şekilde profesyonel ekibimiz tarafından, Kraft ambalaj kâğıdı ile sarmaktayız. Eşyalarınız paketlendikten sonra eski evinize varmak üzere arabaya yüklenmektedir. Eşyalarınız yeni evinize vardıktan sonra eve doğru taşınmaya başlar taşınma bittikten sonra eski evinizdeki gibi kurulumları yapılıp yerleştirilir.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftan çeviri içi butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz veya aynı şekilde sağ üst taraftan iletişim menüsündeki numaralarımız veya mail yoluyla aynı şekilde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Eğer daha sağlıklı bir fiyat teklifi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizden siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde verdiğimiz ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için evinize nakliyat sektöründe uzman kişiler tarafından ziyarete bulunmaktadır. Bu ziyarete eşyanın durumunu ve mesafe gibi durumları inceleyip size daha sağlıklı ve uygun bir fiyat teklifi vermektedir.

Eğer sizde Kartal Nakliyat Firması için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

YUKARI