Kartal Evden Eve Taşımacılık

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Evden Eve Taşımacılık

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ve tecrübemiz ile Kartal bölgesinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde Kartal Evden Eve Nakliyat Firması olarak asansörlü nakliyat, eşya depolama, sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma, şehirlerarası nakliyat gibi hizmetlerde vermekteyiz. Güvenilir bir nakliyat hizmeti vermek için kaliteli bir paketleme yaparak alacağı herhangi bir hasarı %80 - %75 gibi azaltarak kısmen eşyanızı zarar almasını engellemektedir. Geriye alabileceği bu küçük ihtimali hasarı ise anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında ise a'dan z’ye tüm eşyanızı sigortalayıp taşınma sırasında alabileceği herhangi bir hasarda sigorta firması tarafından değeri karşılığında ödeme almaktasınız. Asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında ise bazen bina içinde merdivenlerin dar olması, kat mesafesinin yüksek olmasından, binada yük asansörünün bulunmaması gibi durumlar meydana gelmektedir bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak böyle bir durumda binanın dışına uzman ekiplerimiz tarafından dış cephe asansörü kurulup taşınma işlemi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kartal evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yoluyla müşteri hizmetlerimiz ile çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca nakliyat ile ilgili kafanıza takılan her hangi bir soru olursa çekinmeden müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için müşteri hizmetlerimizden çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Kartal bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

 

YUKARI