Kartal Evden Eve Sigortalı Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Evden Eve Sigortalı Nakliyat

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu nakliyat olarak 25 yıla yakındır Kartal hakkında Kartal Evden Eve Nakliyat firması olarak kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eşyanızın güvenliği için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında taşınma sırasında eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir hasar da sigorta firması tarafından kuruşu kuruşuna karşılanmaktadır. Ayrıca kaliteli paketleme yaparak eşyanızın alabileceği herhangi hasarı en aza düşürmek için profesyonel ekibimiz tarafından büyük eşyalarınızı mobilya, beyaz eşya gibi eşyalarınızı kaliteli kalın naylon patpatlar ile sarılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız ise bardak, tabak gibi eşyalarınız ise kaliteli kalın Kraft kâğıtlar ile sarılıp kolilenmektedir. Bazen bina içinden merdivenlerin dar olması, kat mesafesinin yüksek olmasından dolayı, yük asansörünün olmamasından dolayı gibi durumlar ile karşılanmaktadır. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak böyle bir durumda özel yapım dış cephe asansörleri binanın dış cephesine kurup taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kartal evden eve nakliyat hizmetinden  faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yoluyla müşteri hizmetlerimiz ile çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca nakliyat ile ilgili kafanıza takılan her hangi bir soru olursa çekinmeden müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için müşteri hizmetlerimizden çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Kartal bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI