Kartal Ev Taşıma Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Ev Taşıma Firması

 

Kartal evden eve nakliyat Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 sene yakın bir süredir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bu 25 yıl içinde Türkiye’nin birçok şehrinde evden eve nakliyat hizmeti verdik. Bunlardan şehirlerden bir olan İstanbul içinde şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu süre kapsamında son yıllarda gelişen bir ilçe olan kartal ilçesi evden eve nakliyat piyasasında potansiyel olarak epey yüksek olduğu gözlenmektedir.

Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimiz Kartal evden eve nakliyat  için kaliteli ve güvenilir bir taşıma sözü vermekteyiz. Peki, bu sözü nasıl vermekteyiz? Gemicioğlu Nakliyat olarak ekibimizi tamamen tecrübeli ve profesyoneldir. Güvenilir ve kaliteli bir taşınma olması için deneyimli kişilerin olması yeterli değil aynı zamanda kaliteli bir paketlenme olması gerekmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinası vb. eşyalarınızı a’dan z’ye kaliteli kalın naylon patpatlarla sarılmaktadır. Elbise dolabınız gibi sökülecek eşyalarınız ekibimizde bulunan marangozlar tarafından sökülüp paketlenmektedir. Kırılacak eşyalarınız ise yine aynı şekilde a’dan z’ye kaliteli kalın Kraft kâğıtlarıyla sarılıp kolilere yerleştirilmektedir.

Eğer sizde bir Kartal Evden Eve Nakliyat Firması olan Gemicioğlu Nakliyatı tercih etmek istiyorsanız sağ alttan çevirim içi butonuna tıklayarak müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz veya sağ üst taraftaki mail ve telefon numaralarımız ile yine aynı şekilde müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Eğer talep ederseniz daha sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olması için tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında bir uzman çalışanımız tarafından evinize ziyarete bulunmaktadır bu ziyaret kapsamında bizi daha iyi tanımanız ve eşyanın durumunu öğrenip ona göre fiyat teklifi vermektedir.

Kartal Ev Taşıma Fiyatları, Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en uygun ücret ile taşımaktayız. Bu konuda Gemicioğlu Nakliyat olarak size değerli müşterilerimize söz vermekteyiz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için bizi tercih etiğiniz veya tercih edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

YUKARI