Kartal Ev Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Ev Taşıma

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un içinde 25 yıldır evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak İstanbul’da hizmet verirken son yılarda gelişmekte olan ilçelerinden biri olan Kartal bölgesinde Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için her gün kendimizi geliştirmekteyiz. Evinizin güvenilir taşınması için sigortalı nakliyat hizmetini de Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimin huzuruna sunmaktayız. Sigortalı nakliyat hakkında uzun yılardır çalışmış olduğumuz bir sigorta firması tarafından eşyanızın durumuna bağlı olarak cüzi bir miktar karşılığında sigorta yapılmaktadır. Sigortanın süresi taşınmanın başlandığı andan bitiği ana kadardır bundan önce ve sonra olan bir sorunda sigorta firması karışmamaktadır. Eğer oldu ki eşyanızın başına bizim tarafımıza ve sigorta kapsamına girmiyorsa siz değerli müşterilerimize Gemicioğlu Nakliyat olarak kuruşu kuruşuna karşılamaktayız.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üst iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolumuzla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için eğer sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olmasını itiyorsanız siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında evinize gelen bu konuda uzun yılar tecrübe edinmiş iki uzman tarafından eşya durumu, kat durumu gibi detaylar incelendikten sonra siz değerli müşterilerimize fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Kartal evden eve nakliyat hizmeti için uçuk fiyatlar ödemenize gerek yok. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak sizi uygun fiyatlara taşımamıza rağmen nakliyat fiyatına artı olarak %25 gibi bir indirimde uygulamaktayız. Gemicioğlu Nakliyat her daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

 

YUKARI