Kartal Ev Eşyası Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kartal Ev Eşyası Taşıma

 

Kartal Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık nakliyat sektöründeki deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize Kartal bölgesinde Kartal Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Gemicioğlu Nakliyat olarak Kartal bölgesinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, piyano taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, tarih eser taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetleri düzenli bir şekilde vermekteyiz. Eşyalarınızın kaliteli ve güvenilir bir şekilde taşınma için kaliteli bir paketleme ve sigortalama işlemleri yapılmalıdır. Eşya paketleme hizmetimiz uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Büyük eşyalarınız buzdolabı, çamaşır makinası gibi eşyalarınızı kalın ve kaliteli naylon patpatlarla sarıp taşınma işlemine hazır bir şekille getirmekteyiz. Küçük eşyalarınız tabak, bardak gibi eşyalarınızı kalın Kraft kâğıtlarla sarıp taşınma işlemine uygun kalın kolilere koyup taşınma işlemine hazır bir duruma getirmekteyiz. Bu işlemlerden sonra taşınma sırasında ne olur ne olmaz diye anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında a’dan z’ye sigortalamaktayız.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kartal Evden Eve Taşıma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yoluyla müşteri hizmetlerimiz ile çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca nakliyat ile ilgili kafanıza takılan her hangi bir soru olursa çekinmeden müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için müşteri hizmetlerimizden çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Kartal bölgesindeki müşterilerimize özel olarak %25 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI