Kadıköy Sigortalı Taşımacılık

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Sigortalı Taşımacılık

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Kadıköy bölgesinde kaliteli ve güvenilir bir şekilde Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak eşya depolama, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, parça eşya taşıma, şehirlerarası nakliyat gibi hizmetleri profesyonel ekiplerimiz ile vermekteyiz. Kadıköy nakliyat hizmeti verirken eşyanın güvenilir taşınma için kaliteli bir paketleme yapmak yeterli değildir biz de Gemicioğlu Nakliyat olarak eşyanızı anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından a’dan z’ye cüzi bir miktar karşılığında sigorta işlemini gerçekleştirmekteyiz. Taşınma sırasında eşyanızın başına gelebilecek her hangi bir hasar da sigorta firması bu zararınızı karşılamaktadır. Asansörlü nakliyat kapsamında ise bina içindeki merdivenlerin dar olması, kat durumunun yüksek olması, binada yük asansörünün olamaması gibi durumlarda nakliyat için hazırlanmış asansörler bu konuda üst düzey eğitim almış uzman ekiplerimiz tarafından binanın dış cephesine kurulup hızlı bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmektedir.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üst taraftaki iletişim menüsünden 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve aklınıza takılan her türlü soruyu detaylı bir şekilde sorup cevap alabilirsiniz.

Ayrıca kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinde faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti hakkında müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat fiyatları için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini verip ve bu uygun fiyat tekliflerine artı olarak sadece Kadıköy bölgesine özel olarak sunduğumuz %20 indirimli taşımacılık fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

YUKARI