Kadıköy Sigortalı Ev Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Sigortalı Ev Taşıma

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Kadıköy ilçesi günümüz şartlarında gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Konum bakımından da İstanbul’un en işlek ve dikkat çekici yerlerinden biri olarak görülmektedir. Bu gelişme sonucunda da Kadıköy ilçesi nakliyat sektöründe de önemli bir konuma gelmiştir.

Evden Eve Nakliyat sektöründe 25 yıldan aşkın bir süredir Gemicioğlu Nakliyat olarak bulunmaktayız Bu 25 sene içinde araç filomuz, hizmet bölgelerimiz, Asansörlü Nakliyat, Sigortalı Ev Taşıma vb. hizmetlerle kalitemiz gün geçtikçe artırmaya devam etmekteyiz.

Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak siz saygı değer müşterilerimize sunduğumuz sınırsız hizmetlerden biride Kadıköy Sigortalı Ev Taşıma hizmetidir. Bu hizmet kapsamında anlaşmalı sigorta bayimizle bütçenizi sarsmayacak cüzi bir miktarda eşyalarınızın a’dan z’ye sigortalanmasını sağlamaktayız.

Kadıköy Sigortalı Ev Taşıma işlemi nakliyat hizmeti başladığı andan itibaren başlayıp nakliye hizmeti bittiği anda sigorta işlemi son bulur. Sigorta işlemi boyunca eşyalarınızda ufak bir çizik oluşursa bile sigorta şirketi bunu karşılamak zorundadır. Eğer oldu da sigorta şirketi bu zararınızı karşılayamadı işte bu sırada Gemicioğlu Nakliyat olarak siz saygı değer müşterilerimizin tarafında olup zarar gören eşyalarınızın değeri tespit edilip tarafımızca size ödenmektedir.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın size sunmuş olduğu fırsatlardan biri olan Kadıköy Sigortalı Ev Taşıma hizmeti için bizimle çalışmak istiyorsanız hemen sağ alttan çevirim içi butonuna tıklayarak veya iletişim bölümünde ki numaralar veya mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olması için siz saygı değer müşterilerimiz için tamamen ücretiz bir şekilde vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetinden faydalana bilirsiniz.

Kadıköy Sigortalı Ev Taşıma hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

YUKARI