Kadıköy Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Nakliyat

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ile siz değerli müşterilerimize Kadıköy bölgesinde kaliteli ve güvenilir Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Gemicioğlu Nakliyat olarak eşyanızın kaliteli taşınması için yılarını bu sektöre vermiş deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarıyla çalışmaktayız. Ayrıca kaliteli paketleme yaparak eşyanızın başına herhangi bir zararın gelmesini %75 bir oran ile azaltmaktayız. Eşyanızı kaliteli bir şekilde paketledikten sonra a’dan z’ye uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalanmaktadır. Sigortalı nakliyat kapsamında eşyanızın değeri kadar sigorta yapılıp taşınma sırasında geçerli olup yine taşınma sırasında biz zarar görürse değeri kadar ödeme almaktasınız. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak eğer oldu da herhangi bir eşyanız zarar gördü ve sigorta kapsamına girmediyse değeri kadar siz değerli müşterilerimize değeri kadar ödeme yapacağımıza dair söz vermekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üst taraftaki iletişim menüsünden 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve aklınıza takılan her türlü soruyu detaylı bir şekilde sorup cevap alabilirsiniz.

Ayrıca Kadıköy evden Eve Nakliyat hizmeti için siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinde faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti hakkında müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat fiyatları için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini verip ve bu uygun fiyat tekliflerine artı olarak sadece Kadıköy bölgesine özel olarak sunduğumuz %20 indirimli taşımacılık fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

YUKARI