Kadıköy Evden Eve Güvenli Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Evden Eve Güvenli Nakliyat

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Kadıköy ilçesi günümüz şartlarında gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Konum bakımından da İstanbul’un en işlek ve dikkat çekici yerlerinden biri olarak görülmektedir. Bu gelişme sonucunda da Kadıköy ilçesi nakliyat sektöründe de önemli bir konuma gelmiştir.

Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak Kadıköy Evden Eve Nakliyat sektöründe eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşıması için kaliteli ve her gün dezenfekte yapılan naylon patpatlar ile eşyalarınızı sarmaktayız. Kırılabilecek Eşyalarınızı da aynı şekilde profesyonel ekibimiz tarafından, kraft ambalaj kâğıdı ile sarmaktayız. Eşyalarınız paketlendikten sonra eski evinize varmak üzere arabaya yüklenmektedir. Eşyalarınız yeni evinize vardıktan sonra eve doğru taşınmaya başlar taşınma bittikten sonra eski evinizdeki gibi kurulumları yapılıp yerleştirilir.

Kadıköy Şehirlerarası Nakliyat, hizmeti olarak eşyalarınız yüklenip, sigortası ve arabanın bakımı yapıldıktan sonra güvenilir bir şekilde yol durumu ve konumuna bağlı olarak en geç 2 gün içinde eşyalarınızın teslimatı gerçekleşmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, taşıma esnasında eşyalarınıza gelebilecek her türlü zararı Gemicioğlu Nakliyat olarak tarafımızca karşılanmaktadır.

Kadıköy Ev Taşıma Fiyatlarında, en uygun evden eve nakliyat fiyatları sunarak eşyalarınızın güvenliğinden sonra fiyat avantajını da saygı değer müşterilerimize sunmaktayız.

Sizlere güvencenin ve prensipli işin garantisini veriyoruz. Biz Gemicioğlu Nakliyat olmaktan gurur duymakla birlikte bu tecrübemizi aktarabildiğimiz ailemize katılan ve katılacak olanları şuandan selamlıyoruz.

Gemicioğlu Nakliyat ile çalışmak bambaşka bir ayrıcalıktır. Sizlere kimsenin vermediği rahatlığı ve başkalarının yaşattığı stresten uzak tutuyoruz. Her türlü sorununuz da haklarınızın sonuna kadar arkasında olduğumuzu unutmayınız.  Hayatınız da nadir kararlar vermek zorunda olabilirsiniz. Dikkat ediniz manevi değerlerinizi basit ve iş bilmeyen firmalar yüzünden kaybetmeyiniz. Gemicioğlu Nakliyat 22 yıllık çalışma tecrübesiyle sizleri beklemekte ve bir aileyi daha mutlu etmek için çabalamaktadır…

 

YUKARI