Kadıköy Ev Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Ev Taşıma

 

Kadıköy evden eve nakliyat, İstanbul'un son yıllarda nakliyat sektöründe önemli bir konuma gelen Kadıköy ilçesi Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıldan fazla ev taşıma deneyimizi Kadıköy ilçesinde yaşayan siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kadıköy bölgesindeki ev taşım hizmetinde güvenilir, sigortalı, kaliteli bir taşıma hizmeti sunmakta olan Gemicioğlu Nakliyat Kadıköy Ev Taşıma için aile bütçenizi sarsmayacak cüzi miktarlar karşılığında evinizi taşımaktadır.

Eşyalarınızın a’dan z’ye naylon patpatlar ile sarılması ve kırılacak eşyalarınızınız Kraft ambalaj kâğıtları ile sarılıp kolilere konulması için profesyonel ekiplerle çalışılmaktadır. Eğer eşyalarınız sigortalı değil ise başına herhangi bir şe geldiğinde ufak bir çizik bile olabilir bu konuda Gemicioğlu Nakliyat olarak bu hasarınızı karşılamak için burada söz vermekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyat İle taşınmak istiyorsanız sağ alt taraftan çevirim içi butonuna tıklayarak müşteri hizmetlerimizle daha hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz veya iletişim bölümündeki mail ve telefon numaralarını kullanarak bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Eğer Kadıköy Ev Taşıma hizmeti için daha sağlıklı bir şekilde fiyatlandırma istiyorsanız siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz ekspertiz hizmetini talep edebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında bir çalışanımız tarafından evinize istediğiniz gün ve saate evinize gelip eşyalarınızın durumunu, kat mesafesini falan tespit etikten sonra siz en uygun fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Taşınma gününden en geç 24 saat önce araba şoförü sizinle iletişime geçip size en uygun saate taşınma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Gemicioğlu Nakliyat ile çalışmak bambaşka bir ayrıcalıktır. Sizlere kimsenin vermediği rahatlığı ve başkalarının yaşattığı stresten uzak tutuyoruz. Her türlü sorununuz da haklarınızın sonuna kadar arkasında olduğumuzu unutmayınız. Siz değerli müşterilerimize bu tür güvenceler vermekten gurur duymaktayız.

Kadıköy Ev Taşıma hizmeti için bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederim. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

 

YUKARI