Kadıköy Ev Eşyası Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Ev Eşyası Taşıma

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat,  Gemicioğlu Nakliyat olarak Kadıköy bölgesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir şekilde Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak bu hizmeti verirken uzun yıllarını bu sektöre adamış çalışma arkadaşlarıyla çalışmaktayız. Bu hizmeti verirken güvenilir taşınması için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında eşyanızı a’dan z’ye anlaşmalı olduğumuz ve uzun süredir çalıştığımız bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalanmaktadır. Sigorta kapsamında taşınma süresi boyunca eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir zararda sigorta firmasının incelemesi sonucunda kuruşu kuruşuna sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Eğer oldu da zarar gören eşyanız sigorta kapsamına girmiyorsa biz Gemicioğlu Nakliyat olarak karşılamaktayız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için eğer sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olmasını itiyorsanız siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında evinize gelen bu konuda uzun yılar tecrübe edinmiş iki uzman tarafından eşya durumu, kat durumu gibi detaylar incelendikten sonra siz değerli müşterilerimize fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Eğer sizde Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etmek istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki iletişim yolarıyla müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 aktif olup çok hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden ne merak ediyorsanız çekinmeden sorup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti için uçuk fiyatlar ödemenize gerek yok. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak sizi uygun fiyatlara taşımamıza rağmen nakliyat fiyatına artı olarak %25 gibi bir indirimde uygulamaktayız. Gemicioğlu Nakliyat her daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

 

 

YUKARI