Kadıköy Asansörlü Taşımacılık

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Kadıköy Asansörlü Taşımacılık

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü nakliyat, eşya depolama, sigortalı nakliyat gibi hizmetler vermekteyiz. Sigortalı nakliyat kapsamında taşınma sırasında eşyanızın başına gelebilecek her hangi bir sorun için anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında a’dan z’ye sigortalanmaktadır.  Eşyanız sigortalı olduğu için asla kaliteli paketleme yapmaktan vazgeçmemekteyiz. Yine aynı şekilde büyük eşyalarınızı kaliteli kalın naylon patpatlar ile sarılıp taşınması gerçekleşmektedir. Kırılacak eşyalarınızı ise kaliteli kalın Kraft Kâğıtlar ile dikkatli bir şekilde sarıp kolilere yerleştirmekteyiz. Bu paketleme ile %80 ile %75 arası hasar almasını engellemekteyiz. Asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında ise bazen bina içinden taşınma işlemleri merdivenlerin dar olmasından dolayı taşınma işlemleri zor olmaktadır bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak uzman ekiplerimiz ile binanın dış cephesine zarar vermeyecek dikkatli bir şekilde kurulup hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üst taraftaki iletişim menüsünden 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve aklınıza takılan her türlü soruyu detaylı bir şekilde sorup cevap alabilirsiniz.

Ayrıca kadıköy evden eve nakliyat hizmetii için siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinde faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti hakkında müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat fiyatları için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini verip ve bu uygun fiyat tekliflerine artı olarak sadece Kadıköy bölgesine özel olarak sunduğumuz %20 indirimli taşımacılık fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

 

YUKARI