Evden Eve Nakliyat Hizmeti

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıla yakındır nakliyat sektörünün içinde bulunmaktayız. Nakliyat sektöründeki en iyi firmalardan biri olup kaliteli ve güvenilir bir şekilde uzman ekiplerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize nakliyat sektöründe bulunan her türlü hizmeti vermekteyiz. Kaliteli bir taşınma olması için kaliteli bir paketleme olması gerekiyor bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak uzman ekiplerimiz ile büyük eşyalarınızı(buzdolabı, koltuk, çamaşır makinesi vb.) kaliteli kalın naylon patpatlar ile sarıp taşınma işlemini gerçekleştirmiş olmaktayız. Küçük eşyalarınızı( tabak, bardak, vazo vb.) kalın ve kaliteli Kraft kâğıtlar ile sarıp düzgün bir şekilde kalın taşınma işlemleri için özel olarak üretmiş olduğumuz kolilere düzgün bir şekilde yerleştirdikten sonra taşınma işlemi başlanmış olur. Ayrıca taşınma sırasında herhangi bir aksiliğe rağmen eşyanızı anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalamaktayız.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna veya sağ üst taraftaki iletişim menüsünden 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve aklınıza takılan her türlü soruyu detaylı bir şekilde sorup cevap alabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat hizmeti için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ayrıca Evden Eve Nakliyat hizmeti için siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz Ekspertiz hizmetinde faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti hakkında müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat fiyatları için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini verip ve bu uygun fiyat tekliflerine artı olarak sadece siz değerli müşterilerimize özel olarak sunduğumuz %20 indirimli taşımacılık fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz veya başkalarına tavsiye edeceğiniz için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

YUKARI