Evden Eve Nakliyat Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Evden Eve Nakliyat Firması

 

Evden eve nakliyat Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimiz ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize Türkiye genelinde Evden Eve Nakliyat hizmetini bölge fark etmeksizin şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, parça eşya taşıma, piyano taşıma, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, depolama, banka taşımacılığı gibi hizmetleri kaliteli ve güvenilir bir şekilde vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz tarafından kaliteli bir şekilde tüm eşyalarınızın paketlenmesini sağlamaktadır. Paketleme kapsamında ise büyük eşyalarınızı(buzdolabı, dolap parçaları, televizyon vb.)ise kaliteli kalın naylon patpatlar ile sarıp taşınma işlemine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Küçük eşyalarınızı(kavanoz, bardak, tabak, vazo vb.)ise kalın Kraft kâğıtlar ile sardıktan sonra kalın taşınma kolilere yerleştirip taşınma işlemine uygun bir şekilde hazırlamaktadır. Ne kadar hasar alması zor olsa da bu işlemlerden sonra yine anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında taşınma sigortası yapılıp her hangi bir zararda kuruşu kuruşuna sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Eğer sizde Gemicioğlu Nakliyatın Evden Eve Nakliyat firması hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsüne girerek numara ve mail yolarımızla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan her hangi bir olursa taşınma ile ilgili müşteri hizmetlerimizi çekinmeden sorabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmet için müşteri hizmetlerimizden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerini diğer firmalarla kıyaslayacak olursanız en uygun fiyat teklileri ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu yazıya özel olarak siz değerli müşterilerimize %30 gibi cüzi bir indirimi artı olarak en uygun fiyat teklifi olmasına rağmen uygulayıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih ettiğiniz veya başkalarına tavsiye için Gemicioğlu Nakliyat olarak şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

 

YUKARI