Bostancı Sigortalı Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Sigortalı Nakliyat

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık deneyimimiz ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize Bostancı bölgesinde Bostancı Evden Eve Nakliyat firması olarak sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama, şehirlerarası nakliyat gibi hizmetler vermekte olan firmamız bu hizmetleri sektöründe en kaliteli ve güvenilir firmaların başında gelmektedir. Kaliteli bir paketleme yaparak taşınma sırasında başına gelebilecek bir hasarda %80 - %85 gibi bir oranda azaltmaktadır. Büyük eşyalarınızı a’dan z’ye kalın ve kaliteli naylon patpatlar ile sarılmaktadır. Ufak eşyalarınızı ise (bardak, tabak gibi) kalın Kraft kâğıtlar ile dikkatli bir şekilde sarıp kalın ve sağlam koliler ile taşınma işlemi gerçekleşmektedir. Bu eşyalarınızın başına taşınma sırasında gelebilecek herhangi bir zarar için anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigortalamaktayız. Eşyanızın değeri kadar sigorta firması bir zararda karşılamaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında ise bazen bina içinde taşınma işlemi zor olmaktadır bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak böyle durumlarda binanın dış cephesine uzman ekiplerimiz tarafından dış cephe asansörü kurulmaktadır.

Eğer Gemicioğlu Nakliyatın Bostancı evden eve nakliyat  hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numara ve mail yoluyla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bir şekilde merak etiğiniz her hangi bir konuda hakkında ve Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini vermektedir. Ayrıca Gemicioğlu Nakliyat Bostancı bölgesi için siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz %25 gibi bir indirim ile evinizi taşımaktayız. Bu indirim en uygun fiyat teklifine artı olarak sunmaktayız.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz için veya başklarına tavsiye etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI