Bostancı Sigortalı Evden Eve Nakliyat

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 

Botancı evden eve nakliyat Gemicioğlu Nakliyat Kurulduğu günden beri 25 yıl hiç ara vermeden İstanbul içinde şehir içi nakliyata her zaman önem vermiştir. Bostancı ilçesi de Son 2-3 yıl içinde geri dönüşüm ile yeni binalar ile yenilenmeye devam ediyor. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak Bostancı ilçesinde eşyalarınızın daha güvenilir taşınması için Bostancı Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimiz sunmaktadır.

Gemicioğlu Nakliyat sunduğu bu hizmet ile nakliyat sektöründe güvenilir taşımayı desteklemektedir. Sunduğumuz Bostancı Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmetinde eşyalarınızın a’dan z’ye değerini kapsayacak şekilde anlaşmalı sigorta şirketi ile cüzi bir miktar karşılığında sigortalanmış oluyor. Sigortalama işlemi Nakliyat hizmetinin başladığı andan bittiği ana kadar olan zararınızı karşılamak için vardır.

Taşınma sırasında olan zararlarınızı sigorta firmasından gelen temsilciler tarafında zabıt tutularak en kısa sürede zararınız karşılanmaktadır. Eğer oldu da Sigorta firması bu zararınızı karşılayamadı biz Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin yanında olarak zarar gören eşyalarınızın değerini karşılamaktan gurur duymaktayız.

Eşyalarınızın bu kapsamada a’dan z’ye kadar hepsinin paketlenmiş ve kolilemiş bir şekilde diğer evinize taşınılması sağlanır. Yeni evinizde aynı şekilde yerleştirilmesini sağlamaktayız.

Botancı evden eve taşıma fiyatları en uygun fiyatlar verilmekte ve sigortalı bir şekilde taşınmanız gerçekleşmektedir. Eğer sizde bizi tercih etmek veya daha çok bilgi almak istiyorsanız sağ alt taraftan veya iletişim bölümündeki mail ve telefon numaraları ile bizimle iletişimi geçebilirsiniz. Eğer daha sağlıklı bir taşınma ve fiyatlandırma olmasını istiyorsanız size değerli müşterilerimize sunduğumuz tamamen ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Ekspertiz hizmeti için belirlediğiniz gün ve saate müşteri temsilcilerimizden biri eşyalarınızın kontrolüne gelmektedir.

Bostancı Sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

YUKARI