Bostancı Ofis Taşımacılığı

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Ofis Taşımacılığı

Bostancı Ofis Taşımacılığı, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yılla varan iş tecrübemiz ve iş deneyimimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde aktarmaktayız. Kadıköy ün semtlerinden biri olan Bostancı son 5 yıldaki büyük kentsel dönüşüm projesi ile Bostancı ofis taşımacılığı da büyük önem göstermektedir. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda her türlü yardımda bulunmaktayız.

Fiyatlandırmapolitikamız tamamen eşyanın durumuna bağlı olup ve asla gelirlerinizi zor duruma sokmayacak şekilde planlanmaktadır.

Bostancıbölgesinde ofis taşımacılığı için kaliteli ve güvenilir olması gerekmektedir bizde bu konuda ilk adımı atmış bulunmaktayız. Ofis eşyalarınız tamamen sigortalanıp ve kaliteli bir şekilde paketlenmesi gerekiyor. Bizde bilgisayar vb. Elektronik eşyalarınızı paketleyip özel sandıklara konulup taşınılmasını sağlamaktayız. Mobilyalarınızı ise a'dan z'ye sökülüp kalın naylon patpatlar ile sarılıp taşınması gerçekleşmektedir.

Aynışekilde Bostancı bölgesi için Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ev eşyalarınız tamamen sigortalanıp ve kaliteli bir şekilde paketlenmesi bittikten sonra taşıma işlemi başlamaktadır.

Eğer sizde Bostancı Ofis Taşımacılığı hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatın sayısız hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerimizle iletişim geçebilirsiniz. Veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numaralarımızdan veya mail adresimizden aynı şekilde müşteri hizmetlerimizle iletişim geçebilirsiniz.

Bostancı Ofis Taşımacılığı hizmeti için taşınma gününden 24 saat önce araç şoförü tarafından eşyanızın son durumu ve saat planlanması için siz değerli müşterilerimizi aramaktayız.

Eşyalarınızı sigortalıise herhangi küçük bir çizik olsa dahi sigorta firması tarafından karşılanmak zorundadır. Eğer sigortalı değil ise zarar gören eşyalarınızın değeri kadar tarafımızca karşılanmaktadır.

Bostancı Ofis Taşımacılığı hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz için veya seçeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

YUKARI