Bostancı Nakliyat Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Nakliyat Firması

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat, Kadıköy’ün semtlerinden biri olan Bostancı bölgesi son yıllarda girdiği büyük kentsel dönüşüm projeleri ile Bostancı Evden Eve Nakliyat sektöründe önemli bir konuma gelmiştir. Bazı müşterilerimiz eşyalarını yeni evlere yerleştirmek yerine Bostancı Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmaktadır. Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir şekilde sunmak için elimizden gelen ne varsa yapmaktayız.

Eşyalarınızı a’dan z’ye eğer isterseniz sigortalı bir şekilde depolama hizmeti de vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde uzun süreler depoda kalması için a’dan z’ye kaliteli kalın naylon patpatlar ile sarılıp siz özel olarak tahsis edilmiş kutularda saklamaktayız. Bu kutuları da kendi depolarımızda muhafaza etmekteyiz depolarımız 7/24 kamera ve güvenli görevlileri tarafında izlenip korunmaktadır.

Eğer  bostancı evde eve nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçmek istiyorsanız sağ alt taraftan çevirim içi butonuna tıklayarak bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numaralarımız ve mailerimiz ile müşteri hizmetlerimizle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. 

Bostancı evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimizin hep yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Size en uygun fiyatı vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Emin olabilesinizi ki uçuk bir teklifler ile asla hizmet vermemekteyiz.

Nakliyat hizmeti için 24 saat önceden araç şoförü tarafından eşyanızın son durumu ve saat planlaması için sizi aramaktadır.

Gemicioğlu Nakliyat ile çalışmak bambaşka bir ayrıcalıktır. Sizlere kimsenin vermediği rahatlığı ve başkalarının yaşattığı stresten uzak tutuyoruz. Her türlü sorununuz da haklarınızın sonuna kadar arkasında olduğumuzu unutmayınız.  Hayatınız da nadir kararlar vermek zorunda olabilirsiniz. Dikkat ediniz manevi değerlerinizi basit ve iş bilmeyen firmalar yüzünden kaybetmeyiniz. Gemicioğlu Nakliyat 25 yıllık çalışma tecrübesiyle sizleri beklemekte ve bir aileyi daha mutlu etmek için çırpınmakta…

Bostancı Eşya Depolama hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz veya tavsiye etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

YUKARI