Pendik Evden Eve Taşımacılık Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Pendik Evden Eve Taşımacılık Firması

 

Pendik evden eve nakliyat son yıllarda kentsel dönüşüm ile yenilenen semtlerinden biri Pendik ilçesi bu kentsel dönüşüm sürecinde Pendik Evden Eve Taşımacılık hizmeti büyük önem kazanmıştır. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en kaliteli vermek için her gün çalışmaktayız.

Fiyatlandırma politikamız tamamen eşyanın durumuna bağlı olup ve asla gelirlerinizi zor duruma sokmayacak şekilde planlanmaktadır.

Gemicioğlu Nakliyat, pendik evden eve taşımacılık firması kapsamında eşyalarınızın zarar görmemesi için deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşları ile çalışmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için sadece bu yeterli değildir. Bizde bu konu için kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Koltuk, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi vb. eşyalarınızın kalın naylon patpatlar ile sarmaktayız. Ayrıca kırılabilecek bardak, tabak vb. eşyalarınızı ise Kraft ambalaj kâğıtları ile sarıp kolilemekteyiz.

Sizde eğer Gemicioğlu Nakliyatın bu tür hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sağ alttan çevirim içi butonuna tıklayarak bizimle hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz veya sağ üst taraftaki iletişim kısmına girerek mail veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti kapsamında evinize uzman bir çalışma arkadaşımız gelip eşya durumunu, kat bilgisini, mesafe bilgisi vb. durumları kontrol edip siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı bir fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için taşınma gününden 24 saat önce araç şoförü tarafından eşyanızın ve saat planlanması için siz değerli müşterilerimizi aramaktayız.

Eşyalarınızı sigortalı ise herhangi küçük bir çizik olsa dahi sigorta firması tarafından karşılanmak zorundadır. Eğer sigortalı değil ise zarar gören eşyalarınızın değeri kadar tarafımızca karşılanmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı seçtiğiniz için veya seçeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz.

 

 

 

YUKARI