Bostancı Ev Taşımacılığı

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Ev Taşımacılığı

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak Bostancı bölgesinde eşya depolama, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirlerarası nakliyat gibi hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde Bostancı Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Eşyanızı kaliteli bir şekilde paketleme yaparak eşyanızın %80 - %85 civarlarında hasar almasını azaltmaktayız. Taşınma sırasında eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir zarar için anlaşmalı olduğumuz bir sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında sigorta yapmaktayız. Zarar almış eşyalarınız değeri kadar kuruşu kuruşuna sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Eşya depolama hizmeti kapsamında ise eşya depolamalarına göre özel hazırladığımız depolarda istediğiniz süre boyunca güvenilir bir şekilde cüzi bir miktar karşılığında depolamaktayız. Asansörlü nakliyat hizmet kapsamında ise bazen bina içinde taşınma işlemleri merdivenlerin dar olması, bina içinde asansörün olmaması gibi durumlar ile karşılaşılmaktadır bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak böyle bir durumda binanın dış cephesine asla zarar vermeyecek bir şekilde yük asansörü kurup hızlı bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Eğer Gemicioğlu Nakliyatın Nostancı evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numara ve mail yoluyla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bir şekilde merak etiğiniz her hangi bir konuda hakkında ve Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini vermektedir. Ayrıca Gemicioğlu Nakliyat Bostancı bölgesi için siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz %25 gibi bir indirim ile evinizi taşımaktayız. Bu indirim en uygun fiyat teklifine artı olarak sunmaktayız.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz için veya başklarına tavsiye etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI