Bostancı Ev Taşıma Firması

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Ev Taşıma Firması

 

Bostancı Evden Eve Nakliyat, Gemicioğlu Nakliyat olarak 25 yıllık nakliyat sektöründe verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet ile Bostancı Evden Eve Nakliyat sektöründe lider firmaların arasına girmeye hak kazanmıştır. Biz Gemicioğlu Nakliyat ile taşınırken asla herhangi bir sorun yaşamayacağınız dair Gemicioğlu Nakliyat olarak söz vermekteyiz. Ayrıca sigortalı nakliyat hizmeti vererek nakliyat sırasında eşyanıza gelebilecek herhangi bir zararı anlaşmalı olduğumuz sigorta firması tarafından cüzi bir miktar karşılığında tüm zararınız karşılanmaktadır. Sigortalı nakliyat hizmeti verdiğimiz için asla eşyanızı kaliteli sarmaktan vazgeçmemekteyiz. Eşyanızı kaliteli bir şekilde paketleyerek %75 gibi eşyanızın güvenliğini sağlamaktayız. Geri kalan %25 gibi riski de sigorta yaparak güvenliğini sağlamaktayız. Ayrıca Gemicioğlu Nakliyat olarak asla firmamızda yabancı uyruklu kişiler çalıştırmamaktayız.

Eğer Gemicioğlu Nakliyatın Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sağ alt taraftaki çevirim içi butonuna tıklayarak veya sağ üst taraftaki iletişim menüsündeki numara ve mail yoluyla 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bir şekilde merak etiğiniz her hangi bir konuda hakkında ve hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için eğer isterseniz siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz Ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti kapsamında evinize uzman bir çalışma arkadaşımız gelip eşya durumunu, kat bilgisini, mesafe bilgisi vb. durumları kontrol edip siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı bir fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini vermektedir. Ayrıca Gemicioğlu Nakliyat Bostancı bölgesi için siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz %25 gibi bir indirim ile evinizi taşımaktayız. Bu indirim en uygun fiyat teklifine artı olarak sunmaktayız.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyatı tercih etiğiniz için veya başklarına tavsiye etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İyi günler…

 

YUKARI