Bostancı Ev Taşıma

20 yılı aşkın süredir sektörün liderlerinden...

Bostancı Ev Taşıma

 

Bostancı evden eve nakliyat Gemicioğlu Nakliyat Kurulduğu günden beri 25 yıl hiç ara vermeden İstanbul içinde şehir içi nakliyata her zaman önem vermiştir. Bostancı ilçesi de Son 2-3 yıl içinde geri dönüşüm ile yeni binalar ile yenilenmeye devam ediyor. Bizde Gemicioğlu Nakliyat olarak Bostancı ilçesinde eşyalarınızın daha güvenilir taşınması için Bostancı Ev Taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Eşyalarınızın güvenilir ve Kaliteli bir şekilde taşınması için profesyonel bir ekip ile dolaplarınızın sökülüp yeni evde tekrar aynı şekilde kurulması. Avizelerinizin sökülüp kolileyip yeni evde tekrar takılması. Koltuk vb. ürünlerinizin naylon patpatlarla a’dan z’ye sarılması. Kırılacak eşyalarınızın toparlanıp Kraft ambalaj kâğıtları ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde sarılıp kolilemesi için hizmetinizdeyiz.

Bostancı Ev Taşıma sektöründe eski usul dediğimiz kat kat eşya taşıma işlemine son vermekle birlikte asansörlü taşımacılık sistemine Gemicioğlu Nakliyat olaraktan geçmiş bulunmaktayız.

Eğer sizde Bostancı Ev Taşıma hizmeti için bizi tercih etmek istiyorsanız sağ alt tarafta çevirim içi butonuna tıklayarak müşteri hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Aynı şekilde iletişim bölümündeki numaralardan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer isterseniz müşteri hizmetlerimizden tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetimizden talep edebilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kapsamında talep etiğiniz gün ve saate bir çalışanımız tarafından evinize ziyarete gelip eşyalarınızın ve kat durumunu kontrol edip size daha sağlıklı bir fiyat teklifi vermektedir.

Eğer ekspertiz hizmeti almadıysanız eşyanızı taşıyacak olan araç şoförü 24 saat önceden sizinle iletişime geçip eşyanızın durumu hakkında kısa bilgiler almaktadır.

İstanbul içinde evden eve nakliyat hizmeti için tavsiyeler ve bilgilendirmeler almak için müşteri hizmetlerimiz 7 - 24 hizmetinizdedir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmeti için Gemicioğlu Nakliyat olarak bizi tercih etiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz. Gemicioğlu Nakliyat ailesine hoş geldiniz…

 

YUKARI